logo Piskorski

Kancelaria

Kancelaria Radcy Prawnego Jerzy Piskorski świadczy usługi głównie na rzecz przedsiębiorców z Lublina i województwa lubelskiego oraz Warszawy i okolic, w zakresie wszelkich działań wymagających pomocy i obsługi prawnej. Obsługujemy także osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej. Naszymi priorytetami są pomoc i budowanie długotrwałych relacji z Klientami, dlatego nie ma dla nas spraw zbyt małej wagi, ani zbyt skomplikowanych, wymagających nadmiernego wysiłku. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze prawnej projektów inwestycyjnych, w tym reprezentujemy Klientów przed organami administracji i prowadzimy sprawy przed sądami administracyjnymi, oraz w przygotowaniu i prowadzeniu inwestycji kapitałowych, w szczególności w zakresie akwizycji i przekształceń. Zajmujemy się obsługą wszelkich przedsięwzięć dotyczących nieruchomości, w tym regulowaniem stanu prawnego. Nasze kompetencje obejmują prowadzenie negocjacji i działań prawnych, także w języku niemieckim i angielskim, oraz zastępstwo procesowe.

 

Nasze mocne strony

  • Solidność
  • Skuteczność
  • Kreatywność w konstruowaniu nietypowych rozwiązań problemów
  • Doświadczenie w obsłudze dużych projektów inwestycyjnych
  • Dynamika i elastyczność działania

Stawiamy na zadowolenie Klienta uzyskane przez wysoką skuteczność i profesjonalizm naszych działań. Pomagamy w trudnych sytuacjach wymagających pogłębionej wiedzy prawniczej, wspieramy działania rozwojowe przedsiębiorców, wskazujemy korzystne rozwiązania problemów.

Kancelaria założona została przez Jerzego Piskorskiego w 2003 r. w oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji inwestycji w postaci pozyskiwania terenów, w tym porządkowania stanu prawnego nieruchomości, i prowadzenia spraw w zakresie zmian planu zagospodarowania przestrzennego, uzyskiwania decyzji o warunkach zabudowy i pozwoleń na budowę centrów i obiektów handlowych, prawnego przygotowania inwestycji.

Wieloletnie doświadczenie w pracy dla międzynarodowych koncernów handlowych pod presją konieczności znalezienia i uruchomienia rozwiązań szybkich i skutec­znych, w sytuacji gdy każda zwłoka i błąd mogą wiązać się z wymiernymi, olbrzymimi stratami finansowymi, znajduje odzwierciedlenie w obecnie prowadzonej działalności kancelarii. Stawiając na pomoc prawną naszej kancelarii zyskujesz pewność i rzetelność proponowanych rozwiązań, a także precyzję i szybkość skutec­znych działań.

Jerzy Piskorski

Jerzy Piskorski

Radca prawny

Radca Prawny, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej (1993 r.), w ramach indywidualnej działalności gospodarczej zajmował się przygotowaniem inwestycji m.in. dla Metro A.G. (w tamtym czasie właściciela marek Real, Makro, Praktiker i Media Markt), w tym szerokim spektrum czynności prawnych dot. nieruchomości, od 2003 r. prowadzi Kancelarię Radcy Prawnego pod aktualnym adresem, w ramach której kontynuuje działalność w zakresie obsługi inwestycji deweloperskich oraz zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych, w tym tworzeniem nowych, przekształcaniem, podziałami i przejęciami. Specjalizacja: prawo handlowe, postępowanie administracyjne.
PRACOWNICY
kolejność wg. stażu pracy w kancelarii
Agnieszka Pisarska

Agnieszka Pisarska

Radca prawny

Radca prawny od 2015 r, absolwentka prawa na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II oraz psychologii na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej. Odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie i zdała egzamin zawodowy z wyróżnieniem. Asystent w Instytucie Psychologii na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UMCS. z Kancelarią związana od 2012 r. Specjalizacja: prawo cywilne.
Ewa Broszencka

Ewa Broszencka

Prawnik

Absolwentka Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Aplikantka trzeciego roku aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie. Z Kancelarią związana od czerwca 2019 r. Specjalizacja: prawo cywilne, prawo gospodarcze.
Martyna Woźniak

Martyna Woźniak

Aplikantka radcowska

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej oraz studium z zakresu ochrony danych osobowych. Aplikantka I. roku aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie. Współpracę z Kancelarią rozpoczęła w 2023 r. Specjalizacja: prawo cywilne, ochrona danych osobowych.
WSPÓŁPRACOWNICY
Szymon Pietrzak

Szymon Pietrzak

Radca prawny

Radca prawny od 2010 r. Absolwent prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej (2005 r.). Z Kancelarią związany od 2006 r. Odbył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie. Specjalizacja: postępowanie cywilne, prawo gospodarcze.